Снимка chernomorepfc.bgФутболни таланти продължават без грешка в елитното първенство.Черно море записа

...

Черно море взе втора победа в Елитната група до 19 години

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни гении не престават без неточност в елитното състезание.

Черно море записа втора победа в Елитната група до 19 години. “Моряците ” на Мартин Христов надвиха с 2:1 при гостуването си на Септември в София.

Срещата се игра на тежък терен, а през първата част варненци сътвориха няколко положителни обстановки пред вратата на гостите, само че Марин Петков на два пъти, Павел Труфев и Иван Томов пропуснаха да отбележат. От своя страна домакините също имаха чиста обстановка, само че с блестяща интервенция се регистрира вратарят, трениращ с представителния тим на Черно море – Галин Григоров.

“Моряците ” започнаха мощно второто полувреме, само че обратно на логиката Септември откриха резултата в 71-вата минута. Само три по-късно обаче Наско Янков се оказа най-съобразителен при безредие в наказателното поле и изравни. В 90-ата минута Николай Златев проби отдясно, центрира на втора греда, където влезлият на промяна Николай Трифонов стреля с глава, само че бранител на Септември мазета от голлинията. Топката попадна в Иван Томов, който вкара за 2:1 и донесе трите точки на Черно море в тази среща.

В идващия кръг Черно море приема Славия. Срещата е в неделя, 5 септември от 17 часа под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Труфев, Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Теодор Тотев, Николай Златев, Иван Томов, Тони Иванов, Марин Петков (Кристиян Енчев, Мартин Илиев, Симеон Николов, Жечко Йорданов, Николай Трифонов).

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.